Fotogalerie


  • HLAVNÍ ALBUM

Jste zvyklí chodit na rehabilitaci do sklepních tmavých a stísněných prostor ? Přijďte se podívat k nám. Věříme, že Vás mile překvapíme prostornými a moderními ordinacemi fyzioterapie. U nás se Vám vyloženě bude chtít na sobě pracovat. Děkujeme Olejfoto za nafocení prostor.

Nakoukněte do našich ordinací v době běžného povozu. Podívejte se pod ruce našim terapeutům a zjistěte, co čeká možná i Vás.

22.5.2016 proběhlo oficiální otevření EliteFyzio. Všem moc děkujeme, že se přišli podívat. Přišlo tolik lidí, že jsme byli rádi, že se k nám vůbec všichni vešli. Reakce na vybavení a celkové zařízení prostor byly velmi pozitivní. Tak teď už jen hodně spokojených klientů a našim fyzioterapeutům přejeme chuť do práce.

Jelikož se zabýváme pohybem, tak nás zajímá, co dělají naši klienti ve volném čase. Proto se účastníme rozličných sportovních akcí. A aby Vám fyzioterapeut mohl pomoci, musí mít osobní zkušenost s pohybovou aktivitou. Proto se účastníme jak pasivně, tak i aktivně. Sportovní tým EliteFyzio sice mění své členy, ale vždy drží při sobě.